logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Бонуси для працівників з України від польських роботодавців

Бонуси для працівників з України від польських роботодавців

Майже дві третини українських заробітчан у Польщі отримують від роботодавців додаткові бонуси. Найчастіше це безкоштовне харчування і житло. Це випливає з результатів дослідження "Безпека праці в Польщі", яке проводилося у вересні 2018 року і охопило 300 працюючих трудових мігрантів з України.

Так, 31% опитаних відзначили, що польські компанії забезпечують їх безкоштовним харчуванням. У той же час про безкоштовне житло від роботодавців розповіли 25% респондентів.

На думку керівника фірми CWS-boco Polska Анджея Смулка, харчування в якості бонусу отримують переважно працівники сфери гастрономії. А ось житлом забезпечують найчастіше працівників, які задіяні в будівельній галузі.

"Більше половини респондентів заявляють, що фірма надає їм житло, а одна третина громадян України зі сфери будівництва забезпечені транспортом до місця роботи і назад. Чим більше фірма, тим частіше серед додаткових бонусів з'являються карти для відвідування спортивних залів, мовні курси або додаткове медичне страхування", — зазначає Анджей Смулка.

Дослідження показало, що додаткове медичне страхування за місцем працевлаштування мають 15% українських працівників. Майже стільки ж (14%) забезпечені транспортом до місця роботи і користуються можливостями професійного навчання, які надають роботодавці. Мовні ж курси та спортивні зали в якості бонусу від фірм відвідують 9% працівників з України.