logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Безкоштовний додаток для дітей про Варшаву

Безкоштовний додаток для дітей про Варшаву

Фонд CultureLab створив безкоштовний освітній додаток для дітей «Tup Tup навколо Варшави». Додаток націлений на те, щоб зацікавити молодше покоління історією та відвідуванням різних місць польської столиці. В даний момент додаток доступний для платфоми Android.

- Додаток є компаньйоном для дітей, коли дитина відвідуєте і відкриває нові місця в нашій улюбленій столиці. Крім того, він допомагає здобувати знання через гру, що робить тривалі прогулянки не монотонними, а корисним, — кажуть творці Додатку.

Список із 140 пам'ятників, розташованих на віртуальній карті Варшави, організованої по восьми маршрутах, дає багато можливостей для корисного проведення часу. Загадки, квізи й легенди про Варшаву, які діти знайдуть у Додатку дають можливість дізнатися про культурну спадщину міста, його історії, курйози та секрети.

Як сказала Моніка Міловська з CultureLab, додаток повинен «розважати, вчити й надихати. Щоб батьки з дітьми мали додатковий привід походити по Варшаві, відвідати пам'ятки старовини й архітектури, і щоб прогулянка по Старому Місту або парку Лазенки була не тільки дозвіллям, а й розширенням знань про польську столицю».

Серед 11-ти тематичних маршрутів є, наприклад, «Старувка для сищика», «Легенди Варшави», «Варшавське повстання».

Безкоштовний додаток можна скачати на сайтах www.tuptuptup.org.pl та www.zabytki.waw.pl.