logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Безкоштовні консультації в Польщі для іноземців на рідній мові

Безкоштовні консультації в Польщі для іноземців на рідній мові
У іноземців в Польщі з'явилася ще одна можливість отримати безкоштовні консультації з різних питань на рідній мові.

Польський міграційний форум відкрив записи на безкоштовні консультації з різних тематик. Здійснюватися підтримка мігрантів буде російською, польською, англійською мовами, в разі необхідності Польський міграційний форум забезпечить необхідний переклад на інші мови.

«Ми запрошуємо мігрантів на безкоштовні консультації до наших експертів: юрист, фахівець з інтеграції, психолог, кар'єрний консультант, фахівець зі створення і розвитку компанії, фахівець з підтримки матерів з дітьми до 2 років», - повідомляється на сайті Форуму.

Спеціаліст з інтеграції допоможе в приготуванні документів у державних установ, у врегулюванні питань, пов'язаних зі страховкою по здоров'ю і соціальними виплатами.

Юрист. Проконсультує з питань сімейного, трудового законодавства і легалізації перебування. Так само допоможе в приготуванні різних заяв і листів до державних установ.

Кар'єрний консультант. Допоможе у виборі найкращого кар'єрного шляху, допоможе скласти резюме та супровідний лист, допоможе в пошуку роботи.

Спеціаліст з розвитку і відкриття бізнесу. Відповість на питання, що стосуються відкриття своєї справи, допоможе вибрати найкращу форму ведення бізнесу, так само проконсультує в області оподаткування.

Акушерка і психолог Школи Пологів. Допоможе підготуватися до пологів. Розкажуть про фізіологічні та психологічні аспекти пологів, а так само дадуть відповіді на запитання по темі «перебування в пологовому будинку».

Психолог. Група підтримки для мам. Запрошуються мами дітей до 2 років для участі у зустрічах груп підтримки. Під час сеансів можна обговорити розвиток дитини, а також інші теми, які важливі для молодих мам.

На безкоштовні консультації запрошуються мігранти з країн, що не входять в ЄС.

Польський Міграційний Форум знаходиться у Варшаві за адресою: ul. Szpitalna 5/14

Запис на безкоштовні консультації здійснюється за телефонами з 10.00 до 15.00 з понеділка по п'ятницю: 692-913-993 і 22-110-00-85.

Так само записатися можна через форму за посиланням: https://goo.gl/forms/gWVZVvvo7rPtSXhF3

або по електронній пошті: zapisy@forummigracyjne.org