logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Банківське обслуговування в Польщі українською та російською мовами

Банківське обслуговування в Польщі українською та російською мовами

Іноземці в Польщі не тільки працюють, а й роблять покупки, відкривають свій бізнес. Для багатьох компаній, в тому числі й для банківської сфери, це привід задуматися про те, як залучити іноземців до лав своїх клієнтів. Важливим критерієм при виборі тієї чи іншої послуги є можливість спілкування на рідній мові.

Тепер, щоб відкрити рахунок або отримати консультацію по банківським пропозиціям, не обов'язково добре володіти польською мовою. Рекомендуємо Вам ознайомитися з банками, які пропонують своїм клієнтам спілкування українською та російською мовами.

Банк Credit Agricole підготував українською мовою рекламні листівки й документацію, що стосується особистих рахунків клієнтів. Крім цього, українська мова доступна в мобільному банківському додатку. На додаток, як повідомляє видання Rzeczpospolita, в прес-службі фінустанови стверджують, що планують ввести й телефонне обслуговування громадян України на їхній рідній мові.

Bank Millennium пропонує своїм клієнтам консультацію по "гарячій лінії" одночасно російською та українською мовами.

BGŻ BNP Paribas має україномовну версію свого сайту. У відділеннях банку у великих містах, зокрема, Варшаві, Вроцлаві, Познані, Кракові, Гданську, можна отримати рекламні матеріали українською. Так само в банку діє гаряча лінія, де обслуговування відбувається українською та російською мовами.

Банк Santander (колишній Bank Zachodni WBK) обслуговує клієнтів по "гарячій лінії", на кількох мовах, в тому числі російською та українською.

Банк Pekao SA надає підтримку українською мовою по "гарячій лінії". Також на українську мову переведена й банківська документація. Доступна й україномовна версія мобільного додатка. Нею користується понад 50% українців, які є клієнтами Pekao SA.

У польському ING Bank Śląski можна розраховувати на консультацію по телефону російською мовою.

Банк PKO BP має російськомовну версію сторінки з пропозиціями по відкриттю рахунків у банку. Тут можна знайти інформацію про умови, переваги та можливості, які отримують клієнти. Крім цього, обслуговування рахунку на українській мові є і в мобільному додатку банку.

Getin Bank пропонує до послуг клієнтів україномовну версію сайту, а також консультації українською по телефону. Також клієнти можуть розраховувати на обслуговування українською в ряді банківських відділень у Гданську, Катовіце, Кракові, Глівіце, Любліні, Познані, Жешуві, Варшаві та Вроцлаві.

Варто так само відзначити, що все більше і більше банків зацікавлені в розвитку послуг з переказу грошей з Польщі в Україну. Так, наприклад, з липня 2018 року банк Pekao пропонує своїм клієнтам безкоштовні перекази в Україну й мобільні банківські послуги PeoPay українською мовою.