logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Авіаквитки Україна-Польща за 10 євро

Авіаквитки Україна-Польща за 10 євро

Стартував грандіозний розпродаж квитків з України в Польщу та назад. Знаменитий авіаперевізник Ryanair радує квитками по 9,99 євро.

Перевірити наявність квитків на рейси в Польщу можна на офіційному сайті Ryanair. За настільки привабливим цінами можна злітати з Києва до Варшави, Вроцлава, Бидгоща, Познані та Гданська, а зі Львова дешеві квитки є на Варшаву й Краків. Дати рейсів дуже різні, але в основному на листопад – січень.

Встигніть забронювати квитки на листопад і грудень. Наприклад, в Гданськ із Києва можна літати в грудні навіть по 9,78 євро. Що стосується перельотів до Варшави з Києва, то настільки дешеві квитки (10 євро) доступні на рейси в грудні й січні переважно в будні дні.

Не пропустіть можливість відвідати прекрасний Бидгощ всього за 9,78 євро з Києва. Акція діє в листопаді та кілька тижнів у грудні. В цей же час можна придбати нереально дешеві квитки до Вроцлава.

Що стосується перельотів із Польщі в Україну, то забронювати квитки можна за тією ж низькою ціною. Ось тільки рейсів набагато менше і всі вони заплановані на грудень. Так що, якщо хочете злітати додому на різдвяні свята, тоді негайно вирушайте на офіційний сайт Ryanair.