logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

Статтi: TAGS]=%робота в польщі

Рубрика «Робота в Польщі: з особистого досвіду» - реальні історії про особливості працевлаштування в Польщі, складнощі та іспити, плюси і можливі мінуси роботи в іншій країні, порівняння заробітних плат і умов праці, цінні поради тим, хто тільки шукає роботу в Республіці Польща.
08.12.2017
Однією із затребуваних кваліфікованих спеціальностей в Польщі є робота кухарем. Ми публікуємо відгук українки Тамари про роботу кухарем в одному з ресторанів Польщі.
07.12.2017
Введення безвізового режиму з країнами Європейського Союзу дало можливість українцям влаштовуватися на роботу в Польщі без оформлення дозволу на проживання або робочої візи.
07.12.2017
Причина - це невеликий набір на навчання медсестер в Польщі. Медсестри, які працюють за своєю спеціальністю, стають старшими і йдуть на пенсії. Тих, хто закінчує роботу, більше, ніж молодих людей, хто починає освоювати професію.
03.12.2017
При влаштуванні на роботу в Польщі іноземці часто стикаються з необхідністю спочатку пройти тест ринку праці. Що це означає і як залагодити цю формальність – читайте у статті.
02.12.2017
Для легального працевлаштування в Польщі, найманому працівникові необхідно укласти трудовий договір (контракт) з роботодавцем. Існують деякі строгі вимоги, яким повинен відповідати трудовий договір.
29.11.2017
Сьогодні поговоримо про стереотипи, пов'язані з роботою у Польщі. Розповімо про 5 найбільш популярних міфів, пов'язаних із працевлаштуванням іноземців в Польщі.
28.11.2017
Чи може студент працювати в Польщі? Що таке Oświadczeni? Чи можна працювати в іншій країні ЄС з дозволом на роботу в Польщі? На ці та інші питання з працевлаштування в Польщі відповіді в цій статті.
27.11.2017
Сезонні роботи - один з найпопулярніших видів заробітку для іноземців в цій країні. Про те, як знайти таку роботу, що потрібно робити і скільки можна заробити.
24.11.2017
Іноземці, які працюють в Польщі, часто задаються питанням - як змінити місце роботи? І що робити, якщо вас звільнив роботодавець? У нашій статті ми розповімо, що робити в таких випадках.
23.11.2017
Не секрет, що роботодавці будь-якої країни, і польські теж, бажаючи знизити витрати в господарській діяльності допускають працівників до роботи без підписання з ними договорів. Тобто попростому, співробітники працюють «в чорну». Чим це загрожує для обох сторін читайте в статті.
23.11.2017
У Польщі можна знайти роботу абсолютно в різних галузях. А які з них найбільш популярні серед українців?
22.11.2017