logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

8 найбільших торгових центрів Польщі

8 найбільших торгових центрів Польщі

Про те, що шопінг у різних містах Польщі – справа не тільки захоплююча, але й дуже вигідна, знають багато іноземців, що прекрасно поєднують відпочинок у цій країні з покупками. А в яких містах розташовані найбільші торгові центри Речі Посполитої? Відповідь на це питання в нашому матеріалі.

Звичайно, почати варто зі столиці держави. Саме у Варшаві працює один з найбільших торгових об'єктів республіки. Торговий центр ARKADIA – найбільший не тільки у Варшаві, а й у всій Східній Європі. Більше 200 магазинів пропонують товари польських та зарубіжних брендів. C&A, Etam, H&M, Bershka, GAP та інші фірми представляють одяг, взуття, білизну. Працюють 30 ресторанів і кафе. Тут же відкрита пивоварня Bierhalle, де можна покуштувати свіжого пива. Також в ТЦ є медичний центр Enel і фітнес-центр HolmesPlace. Торговий об'єкт займає площу в 228 тисяч метрів квадратних, а його дворівневий паркінг здатний вмістити понад 4000 автомобілів одночасно. Точна адреса галереї: Aleja Jana Pawła II.

Варшавський торговий центр ZŁOTE TARASY розташований у самому центрі міста, поруч із з/д вокзалом. У центрі працює понад 200 магазинів, ресторани та кафе. Є зона відпочинку й дитячий центр Kinder Planeta, де під наглядом фахівців можна залишити дитину на час шопінгу. Багато магазинів пропонують оформити чеки TaxFree системи GlobalRefund. Унікальність торгового центру полягає не тільки в його масштабах і в достатку брендових магазинів, але й у його формах. Полотно даху представлено у формі застиглої морської хвилі, в ній немає прямих ліній. Стеля й стіни під нахилом, все наповнене світлом, таке відчуття, що ви всередині гігантського міхура. Адреса торгового об'єкта: вул. Złota 59.

Не сильно відстає від двох попередніх за своїми розмірами та кількістю торгових об'єктів і шопінг-мол GALERIA KRAKOWSKA, розташований в центрі Кракова, в 10 хвилинах ходи від центральної площі. Тут на відвідувачів чекають 270 магазинів. Частина з них торгує ексклюзивними та розкішними речами, частина – демократичними. У торговій галереї працюють кілька ресторанів швидкого обслуговуючи, кафе, супермаркет Carrefour і магазин електротехніки Saturn. Персонал трохи говорить російською. Точна адреса шопінг-молу: ul. Pawia 5.

Торговий центр MANUFAKTURA знаходиться в місті Лодзь за адресою: вул. Drewnowska 58. У ТЦ є великий супермаркет Real, а також більше 250 магазинів всіляких брендів в основному низької і середньої цінової категорії: Promod, Stradivarius, House, BigStar, Bershka, C&A, H&M, Humanic. Торговий центр розташовується на двох поверхах, які з'єднуються один з одним ескалаторами. У Manufakturе є 15 залів кінотеатру з одним 3D залом, науково-пізнавальний центр «Експерементаріум», роллердром, скейт-парк, боулінг і багато іншого. До складу комплексу входить також Малий театр і кілька музеїв: Музей міста Лодзь, Музей фабрики й Музей сучасного мистецтва «MS2».

Торговий центр WROCLAWIA в місті Вроцлав – один з найбільших і найсучасніших торгових об'єктів Польщі. На території цього торгового центру на двох поверхах працюють більше 150 магазинів. Серед них перший у Вроцлаві Loft 37, (де взуття можна запроектувати самостійно), ZaraHome, салон взуття SteveMadden, мережевики Zara, Reserved та H&M та інші. Третій поверх відведений гастрономічним закладам. Там знайшли собі місце 11 ресторанів і 9 фаст-фудів. До «стандартних» VegeLife, SaladStory і ExpressDoner додалися PolishLody, EtnoCafe i Pasibus, а також перша в усьому Вроцлаві Vapiano. До речі, на цьому ж рівні влаштований величезний оглядовий майданчик з живими деревами й дитячою ігровою територією.Точна адреса галереї: вул. Sucha 1.

SILESIA CITY CENTER у місті Катовіце також у списку найбільших торгових центрів Польщі. У розпорядженні гостей – 84 000 квадратних метрів загальної торговельної площі. Центр з'явився на місці, де колись функціонувала шахта кам'яного вугілля, тому мільйони клієнтів можуть захоплюватися залишеним після неї шахтним експлуатаційним копром або цегляними спорудами машинного відділення й котельні. Тут працює понад 100 магазинів одягу, є цікаві павільйони з сувенірами, а також популярні книжкові магазини. Після шопінгу відвідувачі торгового центру можуть відправитися в кінотеатр або ресторан, а ще в торговому центрі є шикарна зона відпочинку з фонтаном. Адреса галереї: вулиця Chorzowska 107.

У числі найбільших торгових центрів Польщі також GALERIA ECHO в Кєльцах. Розташований торговий об'єкт за адресою: вул. Świętokrzyska 20. Загальна площа Galeria Echo становить 159 000 кв.м, з них 70 000 кв.м – це комерційна зона, в якій знаходиться 250 магазинів. Торговий центр пропонує більшість відомих і популярних брендів в Польщі, Європі та світі. На додаток до магазинів, клієнти мають в своєму розпорядженні багату гастрономічну та розважальну частину. Крім того, тут є багаторівнева автостоянка на 2100 місць.

Торговий центр CH JANKI в Рашині розташований недалеко від Варшави. Цей шопінг-мол дійсно дивує своїми розмірами. Його загальна площа – 73 тис. метрів квадратних. Центр пропонує можливість зробити комплексні покупки в одному з трьох гіпермаркетів: Auchan, Leroy Merlin, Saturn. Сам торговий центр вміщує 73 бутика й 12 ресторанів. Додатковою перевагою Centrum Janki є розважальна зона з мультиплексним кінотеатром CinemaCity і простора автостоянка на 2700 місць.