logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

7 місць, які необхідно відвідати в Польщі взимку

7 місць, які необхідно відвідати в Польщі взимку
Взимку в Польщі відпочинок на будь-який смак. Крім катання на ковзанах і лижах, можна покерувати яхтою, спробувати вистежити бізонів, промчати на санях або відпочити на зимовому спа-курорті або просто насолодитися морським повітрям! За останніми дослідженнями 67% поляків вибирають відпочинок у себе в країні. Адже взимку подивитися на красу Польщі зобов'язаний кожен. Представляємо Вашій увазі 7 найкрасивіших місць Польщі для зимового відпочинку.

Закопане zakapone-polska-praca-in-ua.jpg

Це маленьке затишне містечко біля підніжжя Татр особливо мальовниче взимку, коли вулиці і дахи будинків покриті снігом. Сюди приїжджають не тільки для того, щоб насолодитися видом околиць: Закопане - ідеальне місце для любителів зимових видів спорту. Тут проходить етап кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна, а ще тут багато гірськолижних схилів і стежок для пішого туризму. Спортивний відпочинок культурі не перешкода: в Закопане можна познайомитися з подробицями життя Віткацій (Станіслава Ігнація Віткевича), яскравого і суперечливого письменника, чия творчість була пов'язана з цим невеликим містечком.

Буковина Татранська bukovina-tatranska-polska-praca-in-ua.jpg

Якщо ви приїхали в Закопане, то вам неодмінно варто заїхати і в чарівну Буковину Татранську. Це село славиться чудовим видом на Татри і гарячими термальними джерелами. У лютому тут проходить щорічний Гуральський карнавал - свято місцевого фольклору і традицій. У Буковині Татранській є кілька лижних підйомників, а в сусідньому селі - Бялці Татранській - розташований один з кращих лижних курортів в Польщі.


Колобжег kolobjeg-polska-praca-in-ua.jpg

На протилежному кінці країни, на самій півночі Польщі, знаходиться прибережне місто Колобжег. Комусь ідея відправитися взимку на Балтійське узбережжя може здатися дивною, і тим не менш відвідати зимовий Колобжег варто. По-перше, Балтійське море взимку заворожує. По-друге, взимку завдяки природним випаровуванням морське повітря містить набагато більше йоду, а значить, така поїздка дуже корисна для здоров'я і для імунітету. Тому даний напрямок дуже рекомендується людям з астмою. Крім того, в Колобжегу можна прийняти оздоровчі ванни в знаменитих мінеральних джерелах або зайнятися грязелікуванням в місцевих оздоровницях. Якщо необхідно привести в порядок здоров'я і набратися сил, неодмінно варто відвідати Колобжег.

Спала spala-polska-praca-in-ua.jpg

Тим, хто не планує надовго залишати польську столицю, пропонуємо відправитися на вихідні в Спалу. Городок Спала знаходиться в 100 км від Варшави, тут розташований чудово оснащений Центр олімпійської підготовки з критим басейном і кріокамерами. Туристи зможуть покататися на санях, взяти напрокат бігові лижі або ж спробувати пограти в зимовий пейнтбол. Спальські ліси з часів середньовіччя були місцем полювання польських монархів. У XIX ст. приїжджали сюди царі, а в міжвоєнний період польські президенти. У центрі колишнього поселення серед пущі зберігся комплекс будівель XIX в. і дерев'яний костел Пресвятої Богородиці, Королеви Польщі, побудований стараннями президента С. Войцеховського в 1923 р. Варто відвідати також парк з цінними екзотичними деревами.

Гіжицько gijicko-polska-praca-in-ua.jpg

Популярний водний курорт Гіжицько іноді називають польською столицею парусного спорту. Це пов'язано з тим, що Гіжицько розташований між двома великими озерами, які сполучаються з іншими водними об'єктами, розташованими неподалік. Взимку озера часто замерзають, оскільки місто знаходиться в одній з найхолодніших областей північно-східній Польщі. Ось чому Гіжицько користується популярністю серед любителів гонок на буєрах (льодових яхтах). Для тих хто не любить екстремальний спорт, можна просто поспостерігати за змаганнями.

Беловежа  beloveja-polska-praca-in-ua.jpg

Такого ви ще точно не пробували! Відправитися в засніжені дикі ліси і вистежувати зубрів - що може бути цікавіше? Біловезька пуща - справжній бизоний рай. Це останні в Європі залишки величезного реліктового пралісу. Сьогодні тут мешкають приблизно 500 європейських зубрів. У глибині лісу знаходиться село Беловежа, де можна знайти прекрасні варіанти для ночівлі. Прохід на територію парку можливий тільки в супроводі гіда. Для туристів розроблено 4-кілометровий прогулянковий маршрут, на болотистій ділянці стежки прокладені дерев'яні містки. Екскурсії не проводять при сильному вітрі - оскільки ніяке людське втручання в життя заповідника неможливо, старі і трухляві дерева тут не рубають, поки вони не впадуть самі. Так що в погану погоду прогулянка по лісі стає небезпечною.

Карпач karpach-polska-praca-in-ua.jpg

Городок Карпач знаходиться в гірському масиві Карконоше. Це непоганий лижний курорт, але відвідати Карпач варто через велику кількість зимових розваг. Тут можна взяти напрокат сніговий скутер і відправитися в незабутню поїздку по околицях. Сім'ям з дітьми напевно припадуть до душі гірки для катання на ватрушках. Крім того, варто відвідати середньовічну церкву, яку перевезли з Норвегії в XIX столітті. Ця дерев'яна церква, відома як Костел Ванг, являє собою прекрасний зразок романської архітектури.
Категорiї: побут