logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

7 місць у Польщі, які важливо встигнути відвідати до кінця 2018 року

7 місць у Польщі, які важливо встигнути відвідати до кінця 2018 року

До кінця 2018 року залишилося не так вже й багато часу. І якщо ви хочете, щоб цей рік запам'ятався, портал Polsha24 пропонує відправитися в невелику подорож по Польщі. Шлях прокладемо через 7 найдивовижніших місць Речі Посполитої нинішнього року, на думку польської туристичної організації.

Karkonoskie Tajemnice - це сучасний інтерактивний музейний центр у місті Карпач, де відвідувачі можуть познайомитися з найцікавішими історіями і легендами, пов'язаними з Карконоше. Приїхати сюди можна разом з дітьми: тут для кожного знайдеться своя казка. До речі, інформацію про це дивовижне місце можна отримати і російською мовою. Під час екскурсії ви дізнаєтесь про силу місцевих мінеральних вод, історію появи гірських духів та інші легенди.

Tarnowskie Góry увійшли до сімки кращих місць з тієї причини, що в попередньому 2017 році вони були внесені в список Спадщини ЮНЕСКО. Місцеві шахти з видобутку свинцю, срібла й цинку вважаються найбільшими в Польщі. Особливу увагу рекомендуємо звернути на «срібну» шахту й відвідати її музей, а також прогулятися по численним підземними коридорами.

Місто Янів-Любельський отримало найбільшу кількість голосів у опитуванні, проведеному Польською туристичною організацією, метою якого було вибрати найкращі курорти Польщі. Свою перемогу воно заслужило завдяки штучному водосховищу, розташованому на краю Яновських лісів. Влітку це, перш за все, відмінне місце для водних видів спорту. З настанням холодів можна відправитися по одному з велосипедних маршрутів або відвідати парк Zoom Nature, який місцеві називають раєм для орнітологів, натуралістів і екологів.

Замок в Німодліні увійшов до списку найцікавіших польських місць 2018 року також ще завдяки опитуванню. Саме його багато жителів і гостей Польщі назвали одним з найцікавіших замків країни. Замок був зведений в 14 столітті принцом Болеславом. Історія не була милосердною до цієї резиденції - будівлю руйнували і перебудовували багато разів. Після Другої світової війни замок був місцем репатріації та школою. А потім і зовсім зруйнований. На щастя, в 1990 році замок виявився в руках приватного інвестора, який провів часткову його реконструкцію. У 2006 році тут знімали фільм «Жасмин». А нинішні власники зробили замок доступним для відвідувачів.

Енерджиландія - найбільший парк розваг у Польщі. Він розташований в місті Затор на півдні Польщі, поряд із Краковом. Парк розділений на чотири зони: Байколандія, Сімейна зона, Екстремальна зона й аквапарк. Щорічно парк відвідують тисячі любителів всіляких каруселей. Квиток можна купити на увесь день, правда, цього часу може не вистачити, щоб випробувати всі атракціони.

Вроцлав. Дивно, але туристична організація, яка проводила дослідження, вирішила не виокремлювати якісь конкретні об'єкти в цьому місті, а назвала його все. А все тому, що в 2018 році Вроцлав отримав титул «European Best Destination 2018». Таку нагороду отримують міста Європи, які особливо привабливі з точки зору туризму.

Гданськ також увійшов до сімки цілком. Цього року місто на березі Балтійського моря стало п'ятим у рейтингу «Destination on Rise 2018», за гостинність і вміле поводження з гостями й туристами. І тому його можна також вважати обов'язковим для відвідування. Тим більше, що в Гданську дійсно величезна кількість дивовижних місць і найцікавіших туристичних об'єктів.