logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

5 напрямків для прибуткового бізнесу в Польщі

5 напрямків для прибуткового бізнесу в Польщі

Багато іноземців, переїжджаючи до Польщі, починають тут свою власну справу. Але якщо ви в числі тих, хто поки тільки мріє стати підприємцем у цій країні, то портал Polsha24 готовий підказати кілька найбільш цікавих і прибуткових ідей для бізнесу в Польщі.

Отже, перш за все, можна спробувати свої сили в гастрономії. Поляки – любителі смачної та якісної їжі. Вони із задоволенням ходять в ресторани і кафе, збираються там з друзями або цілими сім'ями. Тому невеликий ресторанчик з хорошою їжею і високим рівнем обслуговування клієнтів вони точно оцінять. Не меншою популярністю в Польщі користуються піцерії і перогарні, в яких можна не тільки ситно поїсти, але й замовити їжу додому. На що звернути увагу? Якщо ви приїхали з України чи Білорусі, то не варто відкривати ресторан виключно вашої кухні. Звичайно, польські відвідувачі із задоволенням спробують ту чи іншу страву іншої національності, але, як справжні патріоти, залишаться відданими польській кухні. Так що краще зробити універсальне меню.

На другому місці – сфера послуг. Швидше за все, вас чекатиме успіх, якщо ви відкриєте в Польщі власну автомийку, станцію обслуговування автомобілів, майстерню по ремонту взуття та одягу, організуєте вантажоперевезення і т.д. На що звернути увагу? Перш, ніж вибрати щось конкретне, проаналізуйте потреби того району, де ви будете жити. Наприклад, якщо на сусідніх вулицях по дві майстерні по ремонту взуття, чи є сенс відкривати ще одну?

Сфера краси. Звичайно, її можна було б віднести до вищезазначеної галузі, але ми вирішили виділити цей пункт бізнесу для іноземців в Польщі окремо. Справа в тому, що польські жінки й чоловіки в більшості своїй стежать за зовнішнім виглядом, люблять ходити до перукарів, барберів, робити макіяж і манікюр. І при цьому готові витрачати на це великі гроші. Тому тут завжди можна реалізувати свої вміння і при цьому добре заробити. На що звернути увагу? Найкраще, якщо ви будете майстром-універсалом, тоді шансів заробити буде більше. З іншого боку, не робіть того, в чому ви не профі. Особливо важливо це для старту, коли клієнтська база тільки напрацьовується, і у відвідувачів вашого салону краси повинні залишитися хороші враження.

На четвертому місці – торгівля. Не чим-небудь, а канцелярськими товарами. У Польщі – величезна кількість офісів, в яких працюють тисячі співробітників. Кожному з них потрібні ручки, записні книжки, гумки та інші дрібниці. Більш того, багато поляків просто обожнюють дарувати хорошу «канцелярку» на свята колегам, товаришам і навіть керівництву компаній. Ще один плюс цієї сфери бізнесу в тому, що вона актуальна цілий рік, а напередодні навчального року попит на неї зросте в десятки разів. Так що в мінусі ви навряд чи залишитеся. На що звернути увагу? Краще, щоб асортимент і ціновий діапазон товарів були якомога ширше. Тоді в вашому магазині зможе зробити покупки, як школяр, так і бізнесмен.

Магазини second-hand. Не дивуйтесь. Звичайно, в Польщі без особливих проблем можна купити недорогий одяг. Але, незважаючи на це, майже в кожному польському місті працюють магазини з б/у товарами. І не просто працюють: в кращих з них завжди багатолюдно. Поляки, особливо люди похилого віку та ті, хто люблять незвичайні речі, з величезним задоволенням перебирають товари в контейнерах, а в дні привозу текстилю для дому в такі магазини й зовсім важко потрапити. На що звернути увагу? При замовленні оптом б/у одягу зі спеціальних складів, не поспішайте брати найдешевший. Як правило, в мішках з такими речами мало що можна продати. Дотримуйтеся золотої середини, і тоді на вішалках вашого магазину виявиться хороший одяг за низькими цінами.