logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

5 мобільних додатків, які полегшать вам перебування в Польщі

5 мобільних додатків, які полегшать вам перебування в Польщі

Як дістатися до готелю, де б повечеряти та куди піти розважитися? Всі ці питання часто виникають у іноземних туристів, які приїхали до Польщі на шопінг або ж на вихідні. Сайт Polsha24 представляє вашій увазі ТОП 5 мобільних додатків, які значно допоможуть і полегшать вам перебування в цій країні.

Jakdojade

Мобільний додаток, який підтримують системи Android, iOS, Windows phone. Саме тут ви можете внести в пошуковик потрібну станцію або ж зупинку, вулицю міста, а програма тут же видасть вам номер автобуса, поїзда, трамвая, їх розклад і можливості найкоротшого доїзду до місця призначення. Додаток діє в кожному польському місті та навіть за межами країни.

Itaxi

Зручний мобільний додаток, який підтримують системи Аndroid та iOS, дозволяє з легкістю знайти вигідне таксі. Що особливо примітно для туристів, які не говорять польською - це те, що програма допоможе без дзвінка замовити таксі й вказати потрібну вам адресу.

Going

Ще один зручний додаток для жителів Польщі, а також для гостей, які приїхали відпочити на вихідні. Підтримується системами Аndroid та iOS. Додаток покаже вам де і коли проходять цікаві заходи, які фільми показують нині в кінотеатрі та на які фестивалі все ж варто поїхати, не пошкодувавши грошей на квиток. До речі, в додатку можна також здійснювати покупку квитків.

Pitupitu

Додаток, без якого не зможе обійтися жодна світська левиця та людина, що бажає пообідати поза домівкою, а також що не пропускає жодної модної тусовки. Мобільний додаток pitupitu показує адреси найкращих і модних ресторанів, місця богемних тусовок і найхітовіших заходів, запланованих на найближчий час у польський містах. Підтримується системами iOS та Android.

Partymap

Тільки для гостей і жителів польської столиці. Додаток party map щодня видає понад 700 модних клубних вечірок, що наближаються, концертів і наймасовіших і найбільш культових дискотек міста. Одним словом, все найнеобхідніше для тусовщиків і людей, які ведуть нічний спосіб життя.

Завантажуйте додатки та насолоджуйтеся комфортом сучасного життя.