logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

5 мобільних додатків, які допоможуть здійснити покупки в Польщі

5 мобільних додатків, які допоможуть здійснити покупки в Польщі

Губишся в розпродажах і знижках, забуваєш купити найнеобхідніше, а важливі чеки кудись зникають, коли виявляються дуже потрібні? Портал Polsha24 пропонує 5 мобільних додатків, завдяки яким ваш шопінг буде завжди успішним і принесе тільки радість і задоволення.

Listonic

Кожен шопінг починається зі списку покупок, нехай навіть і в вашій голові. Однак часто вирушаючи за покупками ми забуваємо купити щось важливе, а то і зовсім купуємо не те за чим прийшли. Мобільний додаток, який допомагає скласти список покупок, в даному випадку здатний позбавити від вищеописаних проблем.

Додаток Listonic - це досить популярний мобільний помічник в Польщі. Тут ви вводите назву продукту, що вас цікавить, а телефон видає вам безліч варіантів стаціонарних та інтернет магазинів, де можна це купити, плюс попереджає про можливі знижки та акції. Погодьтеся, це зручно, а найголовніше, ви завжди знатиме куди точно їхати саме за цим продуктом.

Qpony

Це саме той додаток, що допоможе вам заощадити гроші на планованих покупках.

Мобільний додаток містить у собі всю інформацію про акції, знижки та розпродажі по всій Польщі. Тут також розміщені газетки зі знижками й акціями у великих продуктових магазинах типу Auchan, Lidl, Bedronka і т.д.

Все, що необхідно зробити - це встановити Qpony на свій смартфон і стежити за оголошеннями про знижки та розпродажі.

Goodie

Ще один мобільний додаток, яке допоможе вам заощадити пару злотих. Goodie інформує про акції в ресторанах, кафе, магазинах, туристичних агентствах і парках розваг.

У будь-якому з польських торгових центрів телефон тут же видасть вам інформацію про те, в яких магазинах зараз діє акція «скажи код і отримай знижку», а то й зовсім порцію морозива безкоштовно.

Stocard

Погодьтеся, всім знайома ситуація, коли в гаманці повно всяких знижкових і карт постійного клієнта. Дівати їх нікуди, а втратити дуже легко й просто. Саме тому програма Stocard допоможе вам назавжди забути про це.

Тут ви просто вписуєте код своєї дисконтної карти й інформація про неї зберігається у вашому телефоні поки ви самі її не видалите. При покупці ж досить показати продавцеві телефон, він зніме штрих-код і продасть вам товар за зниженою ціною.

Kwitki

Всі, хто часто здійснює покупки в сусідній Польщі, вже встигли помітити, що з плином абсолютно недовгого часу чеки, виставлені в польських магазинах вицвітають, а букви й цифри просто-напросто зникають. З огляду на той факт, що чек є основним документом, що підтверджує покупку, і дає право покупцеві повернути товар, ситуація з вицвілими цифрами, погодьтеся, не з приємних. Саме тому, скачавши додаток kwitki і зробивши фото чека, ви назавжди зберігаєте його в своєму телефоні і, якщо вже виникне необхідність повернути товар, ви зможете зробити це в будь-який момент, показавши продавцеві чек або роздрукувавши його на папері.

Качайте додатки й залишайтеся в курсі всіх знижок і акцій. А ми бажаємо вам приємних і вигідних покупок!