logo-image Робота в Польщі
RU
UA
logo-image Робота в Польщі
logo-image Робота в Польщі

2-3 тисячі злотих – зарплата більшої частини населення Польщі

2-3 тисячі злотих – зарплата більшої частини населення Польщі

У 12 воєводствах Польщі найбільшу групу складають працівники, які заробляють від 477 до 716 євро.

Незважаючи на те, що фінансова ситуація польських фірм поліпшується, працівники цього майже не відчувають.

Найпривабливіші зарплати в Польщі отримують працівники в Мазовії. Варто додати, що на середню зарплату значно впливає Варшава, де розташовані офіси великих міжнародних корпорацій.

Однак більше 6 тисяч злотих (майже 1,5 тисячі євро) без вирахування податків і зборів в Мазовецькому воєводстві заробляє 37% працівників. Майже половина (47%) заробляє від 6 до 3 тисяч злотих (від 1,5 до 716 євро). Майже кожен п'ятий (18%) працівник отримує щомісяця менше, ніж 3 тисячі злотих (716 євро). Про це говорять результати дослідження, проведеного сайтом Pensjometr.pl.

Найбільше в країні заробляють директори та менеджери з маркетингу й ІТ – в середньому понад 12 тисяч злотих (2,8 тисячі євро).

Однак у цілому хороша економічна ситуація не відображається у вигляді приголомшливих зарплат. У 12 воєводствах найбільшу групу складають працівники, які заробляють від 2 до 3 тисяч злотих (від 477 до 716 євро).

З іншого боку, зростає група громадян, які заробляють понад 10 тисяч злотих (близько 2,5 тисяч євро). У Підляському воєводстві такі громадяни складають 1%, в Куявсько-Поморському – 5%, 6% – в Нижньосілезькому і найбільше, тобто 9% – в Мазовецькому воєводстві.

Загалом, карта Польщі з точки зору рівня зарплат дуже неоднорідна.